agroprzetargi.pl
przetargi nieograniczone
nieograniczone możliwości
Codziennie monitorujemy ogłoszenia z ponad 9 tysięcy źródeł: gmin, powiatów, nadleśnictw i innych instytucji publicznych. W jednym miejscu znajdziesz aktualne przetargi na sprzedaż i dzierżawę gruntów rolnych, terenów pod OZE oraz stawów i jezior.
Inwestycja w grunty to pewna inwestycja na niepewne czasy!
CO ZYSKUJESZ DZIĘKI NAM
brak
formalności
Szybko, prosto i bez żadnych formalności nabywasz prawo do nieruchomości rolnych
ilość
Dostęp do przetargów ponad 9000 instytucji i urzędów w jednym miejscu
oszczędność
czasu
Nie musisz samodzielnie sprawdzać tysięcy stron w poszukiwaniu interesujących ofert
narzędzia
Otrzymujesz narzędzie, które otwiera drogę do setek tysięcy hektarów
inwestycja
Niemal natychmiast możesz zarabiać na gruntach rolnych
gwarancja zwrotu
Posiadasz gwarancję zwrotu z inwestycji w ramach unijnych dopłat bezpośrednich
wynagrodzenie
Zbierasz plony na pozyskanym gruncie, jako godziwe wynagrodzenie za uczciwą pracę
OSTATNIO DODANE PRZETARGI
Przetarg kończy się: 2026-09-30
Dodano: 4 września, 2026
O godzinie: 09:00
Cena: 192160 zł
Przetarg kończy się: 2026-09-30
Dodano: 4 września, 2026
O godzinie: 09:00
Cena: 20000 zł
Przetarg kończy się: 2026-09-14
Dodano: 2 września, 2026
O godzinie: 12:00
Cena: 35000 zł
Przetarg kończy się: 2026-09-18
Dodano: 2 września, 2026
O godzinie: 09:00
Cena: 30104 zł
Przetarg kończy się: 2026-09-25
Dodano: 2 września, 2026
O godzinie: 11:00
Cena: 1000 zł
Przetarg kończy się: 2026-09-08
Dodano: 1 września, 2026
O godzinie: 10:00
Cena: 1023 zł
Przetarg kończy się: 2026-09-23
Dodano: 1 września, 2026
O godzinie: 12:00
Cena: 1000 zł
Przetarg kończy się: 2026-09-23
Dodano: 1 września, 2026
O godzinie: 11:00
Cena: 800 zł
Przetarg kończy się: 2026-09-23
Dodano: 31 sierpnia, 2026
O godzinie: 09:00
Cena: 640163 zł
ile to kosztuje
Serwis agroprzetargi.pl umożliwia wygodne płatności przy pomocy przelewów on-line. Aby opłacić dostęp do pełnej treści serwisu, należy zrealizować przelew on-line.
Płatności obsługuje serwis Przelewy24. Wszelkie zastrzeżenia i reklamacje dotyczące funkcjonowania systemu płatności prosimy składać do firmy Przelewy24.pl pod adresem https://www.przelewy24.pl/reklamacje
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Włącz powiadomienia
nie przeoczysz żadnego przetargu
